Úvodní strana » Tlmočenie

Tlmočenie

Uvedomujeme si, ako je dôležité sa správne a presne dorozumieť. Preto spolupracujeme so špičkovými tlmočníkmi, ktorí prechádzajú náročným výberovým konaním. Vďaka nim sa dorozumiete skutočne s kýmkoľvek a v akejkoľvek situácii. Zabezpečujeme štandardné tlmočenie, simultánne tlmočenie, tlmočenie so súdnou pečiatkou  i turistické tlmočenie. Naši tlmočníci sú vám k dispozícii aj v zahraničí, a vy tak môžete využiť ich služieb trebárs pri rokovaní  so zahraničnými partnermi alebo hosťami.

Tlmočenie z jazyka

Tlmočenie do jazyka

72 hodina

Ponúkane tlmočnícke služby

Štandardné tlmočenie

Naši tlmočníci splňujú tie najvyššie štandardy s viac ako desaťročnou praxou a skúsenosťami z celého sveta. Sme schopní vypraviť tlmočníka po celej Európe do dvoch hodín. Tlmočíme všetky možné rokovania, konferencie a ďalšie rôzne akcie podľa prianí zákazníka.

Simultánne tlmočenie

Pre veľké udalosti, ako sú konferencie alebo medzinárodné stretnutia, ponúkame simultánne tlmočenie. Tento typ tlmočenia prebieha v tom istom čase, ako hovorené slovo a vyžaduje špeciálne zariadenie na prenos zvuku. Ponúkame kompletný servis, vrátane prenájmu tlmočníckej techniky.

Tlmočenie so súdnou pečiatkou

Poskytujeme certifikované tlmočenie so súdnou pečiatkou na všetky druhy rokovaní (súdy, polície, matrika, autoškola, svadby). Tlmočníka môžeme zabezpečiť už do 24 hodín od urobenia objednávky, a to po celom území Českej republiky.

Čo naši klienti oceňujú
 

Vždy k dispozícii

Vždy k dispozícii

Naši tlmočníci za vami prídu kamkoľvek v Európe. A to už za pár hodín od objednávky.

Špičkoví profesionáli

Špičkoví profesionáli

Nenechajte si pokaziť rokovanie alebo rozhovor nesprávnym tlmočením. Na našich rodených hovoriacich sa môžete 100% spoľahnúť.

Široké možnosti využitia

Široké možnosti využitia

Zabezpečíme tlmočníkov pre priateľskú konverzáciu na výlete i na konferencii, zameranej na úzko špecializované témy.

Kalkulácia do 15-tich minút

Prečo vybrať našu agentúru?

Naši tlmočníci sú k dispozícii aj na prácu v zahraničí, a to vám umožňuje využiť ich služby pri rokovaniach so zahraničnými partnermi, hosťami alebo pri medzinárodných udalostiach. Vďaka našej spolupráci so špičkovými tlmočníkmi, môžete si byť istí, že sa správne a presne dorozumiete s kýmkoľvek a v akejkoľvek situácii.

Spoľahnite sa na naše profesionálne tlmočnícke služby a uistite sa, že vaša komunikácia prebehne hladko a efektívne. Kontaktujte nás pre viac informácií o tom, ako vám môžeme pomôcť s vašimi tlmočníckymi potrebami.

 

Naši spokojní klienti

Vážení klienti, na Vami zadané dopyty sa snažíme reagovať čo najrýchlejšie, maximálne do 15-tich minút. Týmto spôsobom sa môžete jednoducho a rýchlo dozvedieť viac informácií o našich službách a cenách, bez toho, aby ste sa akokoľvek zaviazali.

Tešíme sa na spolupráci s Vami.

Odoslaním formulára súhlasíte so zásadami spracovania osobných údajov.*

V ďalšom kroku, prosím, nahrajte potrebné súbory.

Pole označená * jsou povinná.