+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

fiona-lumbers-best-new-books-16x9Prekladateľské agentúry majú pri prekladoch veľkého rozsahu svoje nezastupiteľné miesto. Zaistenie takýchto objednávok si žiada tímovú prácu a samostatne pracujúci prekladateľ má v takom prípade obmedzenú pracovnú kapacitu. Nikdy nemôže dodať preklad v takej dodacej lehote ako agentúra.

 

Aké rozsiahle texty pre vás zaistíme?

Na preklady veľkého rozsahu sme špecializovaní a náležite vybavení. Pracuje pre nás rozsiahly tím prekladateľov, takže v jednej chvíli môže na objednávke pracovať viac ľudí. Na preklad plynule nadväzuje práca korektorov, neunikne nám preto žiadna chybička a môžete sa spoľahnúť, že preklad bude správny nielen gramaticky, ale aj štylisticky.


S radosťou pre vás preložíme napríklad:

  • knihy

  • učebnice a učebné texty

  • skriptá

  • výročné správy

  • webové stránky

  • technologické postupy

  • a iné texty veľkého rozsahu


Perfektné výsledky dosahujeme nielen vďaka tímovej práci. Naši prekladatelia a korektori majú príslušné vzdelanie, veľké množstvo skúseností a väčšina z nich sú rodení hovorcovia. To všetko je zastrešené kvalitným softvérovým vybavením a prekladateľskými nástrojmi, zrýchľujúcim prekladateľskú prácu.

Internetové prekladače a rozsiahle texty

Možno ste jazykovo zdatní a bežné listy, zmluvy a iné dokumenty si prekladáte sami. V prípade textov veľkého rozsahu radšej zabudnite na finančnú úsporu, a nespoliehajte sa na to, že si preklad zaistíte svojpomocne. Možno si myslíte, že pomocou internetových prekladačov bude preklad hračkou - len vložíte text a urobíte opravy výsledného textu.

Tento nápad sa vám nemusí vyplatiť. Prekladače sú výbornými pomocníkmi pri preklade krátkych textov a pre získanie rýchlej informácie, čo text zhruba obsahuje. Pre preklad kníh sú však absolútne nevhodné. Ani pri odborných textoch s nimi nepochodíte. Ľudský faktor je tu nezastupiteľný a veľkú úlohu hrá nielen znalosť jazyka, ale aj kultúrne prostredie a ostatných reálie.

Ceny za preklady

Prezrite si prehľadné cenníky na našich stránkach, aby ste si vytvorili rámcovú predstavu o cene prekladu. Môžete tiež zavolať na číslo +420 720 221 398 či nezáväzne vyplniť krátky online formulár, my sa vám okamžite ozveme a zadarmo pošleme presnú kalkuláciu. Všeobecne platí, že pri väčšom množstve poskytujeme značné množstevné zľavy.

 

Kontaktujte nás kedykoľvek cez formulár alebo  na telefonickom čísle
+420 720 221 398

Nezáväzná požiadavka prekladu

Do 15 minút vám zašleme nezáväznú cenovú kalkuláciu

Kontaktujte nás

+420 720 221 398

+420 242 441 830

info@profiprekladatel.cz
Dopyt
Badge

Referencie

Náš blog