+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Určite ste sa už niekedy dostali do situácie, kedy potrebujete preklad do cudzieho jazyka či naopak z cudzieho jazyka do slovenčiny. Ak nie ste jazykovo na takej úrovni, aby ste si preklad vyhotovili sami, alebo jednoducho na prekladanie nemáte čas, je tu naša prekladateľská agentúra, pripravená vám vždy pomôcť.

Aké krátke texty pre vás zaistíme?

Možno si myslíte, že agentúry sa zaoberajú len rozsiahlymi textami, a vy potrebujete preložiť len krátky dokument. Nemusíte mať žiadne obavy. Sme tu pre vás a radi zaistíme preklad akéhokoľvek textu vrátane malého rozsahu. Preložíme pre vás napríklad:

  • listy

  • e-maily

  • zmluvy

  • životopisy

  • prezentácie

  • podklady pre prednášky a študijné práce


Zakladáme si na tom, že všetky naše preklady sú perfektné, gramaticky správne, bezchybné, zrozumiteľné a štylisticky na úrovni. Nerobíme rozdiely, či je zadávateľom prekladu veľká firma, alebo súkromná osoba, či ide o stáleho zákazníka alebo o jednorazovú objednávku. Vážime si všetkých našich zákazníkov a vieme dobre, že nekvalitný preklad je hanbou predovšetkým pre prekladateľov.

Na nás sa môžete spoľahnúť

Pre našu prekladateľskú agentúru pracuje celý tím prekladateľov a korektorov, všetci majú príslušné vzdelanie, skúsenosti a veľká časť z nich sú rodení hovorcovia. Ani preklady textov malého rozsahu nezanedbávame. Vďaka tímovej práci v našej agentúre dodávame kvalitné preklady, vždy v dohodnutých termínoch a spracované podľa noriem ČSN ISO 2384 a ČSN ISO 12616.

Ceny za preklady

Ceníme si férový prístup. Vieme, že peniaze sú dôležité a pre vaše rozhodovanie je cena prekladu podstatná. My naše ceny netajíme. Pre rýchlu orientáciu sa pozrite do cenníkov na našich stránkach. Sú prehľadné a sami si rýchlo vytvoríte predstavu o sume, ktorú za preklad dáte.


Aj preklady krátkeho rozsahu robíme pre veľké firmy

logo-tyden.png czu-logo.png ref_univerzita-karlova.jpg REF11.png logo-komora.png

 

Kontaktujte nás kdykoliv přes formulář nebo na telefonním čísle
+420 720 221 398

Nezávazná poptávka překladu

Do 15 minut vám zašleme nezávaznou cenovou kalkulaci

Kontaktujte nás

+420 720 221 398

+420 242 441 830

info@profiprekladatel.cz
Poptávka
Badge

Reference

Náš blog