+420 720 221 398 / +420 242 441 830 Po-Ne 07:00 - 22:00

Employee-Time-Theft-at-Work-Robbing-Your-Business-LG.jpg.jpgKaždý z nás sa môže dostať do situácie, že cez starostlivé plánovanie a dodržiavanie termínov je zrazu potrebné riešiť veci operatívne, takmer z minúty na minútu. Zvlášť vo svete obchodu niekedy na rýchlej reakcii závisí budúci vývoj firmy. My sme na takéto situácie pripravení a expresné preklady sme schopní dodať v čo najkratšom čase a samozrejme pri zachovaní vysokej kvality a úrovne prekladu.

 

Čo sme schopní pre Vás urobiť

  • Vytvoriť cenovú kalkuláciu do 15 minút

  • Preklady vyhotoviť napríklad ešte v deň objednania nezávisle od rozsahu

  • Vďaka stabilnému tímu sme schopní vyhotoviť preklad aj v patričnej kvalite

Čo je to expresný preklad

Expresný znamená rýchly a ako expresný preklad sa rozumie preklad vykonaný a dodaný zákazníkovi do 24 hodín. Za jeden pracovný deň sme schopní pre vás expresne preložiť nielen krátke dokumenty, ale aj texty o rozsahu viac ako 20 strán. Práve to je jednou z výhod prekladateľských agentúr. Tímová spolupráca prekladateľov a korektorov zaistí aj napriek veľkej rýchlosti spracovania gramatickú správnosť a štylistickú čistotu.

Druhy expresných prekladov

Ponáhľať sa dá rôzne rýchlo a čo klient, to iná predstava o rýchlosti. Preto rozlišujeme viac druhov expresných prekladov. Vaše dokumenty pre vás expresne preložíme do 24 hodín, ale ak aj to je pre vás príliš dlhá doba, dodáme vám do 12 hodín "veľmi expresný preklad". Dokážeme však ešte viac, do 6 hodín totiž zaistíme "super expresný preklad" a text o maximálnom rozsahu dvoch normostrán môžeme dodať aj do 2 hodín.

Úroveň expresných prekladov

Aj keď požadujete expresný preklad, neznamená to, že sa musíte vzdať kvality. Dodaný preklad od nás bude, rovnako ako pri štandardnej dobe dodania, na špičkovej úrovni. Dostanete ho v rovnakom formátovaní ako predvolený text, teda pri zachovaní zarovnania, typov písma, nadpisov či zvýraznenia určitých slov a dokonca aj prepojenia hypertextovými odkazmi.

Rýchlosť a kvalita

V dnešnej uponáhľanej dobe to proste inak nejde. Globalizácia a internetové prepojenie všetkých kútov sveta prináša nároky na rýchlosť a konkurenčný boj zase na kvalitu. Prekladateľské agentúry preto musia reagovať okamžite a svojim klientom by mali vedieť vyhovieť vo všetkých situáciách.

Náš tím je zostavený z kvalitných prekladateľov a korektorov, rodených hovorcov a z ďalších špecialistov. Pracujeme s najmodernejšími prekladateľskými nástrojmi a softvérovým vybavením. Preto sú pre nás vaše objednávky vždy realizovateľné a aj pri krátkych dodacích lehotách dokážeme preložiť akýkoľvek text správne a bez chýb.

Kedy sa vám expresný preklad bude hodiť

Určite nájdete nespočetné množstvo situácií, kedy potrebujete niečo preložiť takmer ihneď. Môže sa stať, že vás čaká dôležité rokovanie alebo prezentácia, ale na poslednú chvíľu došlo k zmene programu a podklady dostanete napríklad len dva dni vopred. Alebo môžete obdržať dopyt so šibeničným termínom odpovede. V obchodných aj v určitých súkromných záležitostiach môžu nastať situácie, kedy nie je času nazvyš, a práve v takýchto chvíľach prichádza k slovu expresný preklad.

Naši najvýznamnejšie klienti

ČT.png

Google-logo.png Frobes-logo.png

a mnohí ďalší

Kontaktujte nás kedykoľvek cez formulár alebo  na telefonickom čísle
+420 720 221 398

Nezáväzná požiadavka prekladu

Do 15 minút vám zašleme nezáväznú cenovú kalkuláciu

Kontaktujte nás

+420 720 221 398

+420 242 441 830

info@profiprekladatel.cz
Dopyt
Badge

Referencie

Náš blog