Úvodní strana » Preklady

Preklady

Či už potrebujete preložiť cudzojazyčný  text do českého jazyka, alebo naopak český text do niektorého z viac ako 40 svetových jazykov, náš tím profesionálnych prekladateľov je tu pre vás. Za viac ako 15 rokov svojej existencie, sme preložili cez 50 tisíc normostrán pre tisícky klientov. Radi zaistíme bezchybné a profesionálne preklady i pre vás, a to už v deň objednania. Preklady robíme vrátane súdneho overenia - čiže s pečiatkou súdneho tlmočníka.

Preklady z jazyka

Preklady do jazyka

21 Normostrana

Ponúkane prekladateľské služby

Súdne a právne preklady

Naša spoločnosť poskytuje kvalifikované preklady, vrátane súdneho overenia. Zabezpečujeme tiež aj preklady všetkých dokumentov vyžadujúcich overenie, ako sú zmluvy, závety, patentové návrhy, všetky matričné dokumenty, lekárske správy a ďalšie.

Marketingové preklady

Chápeme dôležitosť správneho oznámenia vášho marketingového obsahu a značky v rôznych jazykoch. Naši odborníci sa zameriavajú na preklady reklamných materiálov, brožúr, tlačových správ, webových stránok a ďalších marketingových dokumentov.

Obchodné preklady

Či už potrebujete preložiť zmluvy, obchodnú korešpondenciu alebo firemnú dokumentáciu, naši skúsení lingvisti zabezpečia, aby vaša obchodná komunikácia bola čo najefektívnejšia a najprofesionálnejšia.

Preklady osobnej prezentácie

V dnešnej globalizovanej dobe je dôležité vedieť sa prezentovať v rôznych jazykoch. Ponúkame preklady životopisov, motivačných listov a ďalších dokumentov súvisiacich s osobnou prezentáciou.

Odborné preklady

Naše tímy odborných prekladateľov majú rozsiahle znalosti v rôznych oboroch, ako je technika, medicína, ekonomika alebo veda. Vďaka ich špecializácii môžeme zabezpečiť kvalitné a presné preklady vašich odborných textov.

Preklady webových stránok

Aby vaše webové stránky oslovili čo najširšie publikum, je dôležité mať ich dostupné v rôznych jazykoch. Ponúkame lokalizáciu webových stránok, ktorá zahrňuje jednak preklad textu, ako aj optimalizáciu pre vyhľadávače (SEO).

Čo naši klienti oceňujú
 

Do 24h bez príplatku

Do 24h bez príplatku

Pokiaľ je váš text kratší než 5 NS, preložíme ho do 24 hodín a bez akéhokoľvek príplatku.

Precízne vyhotovenie

Precízne vyhotovenie

Všetci členovia nášho tímu sú elitní prekladatelia. Môžete sa spoľahnúť, že svoje texty dostanete bez akejkoľvek chyby.

ČSN-ISO

ČSN-ISO

Preklady vyhotovujeme podľa noriem ČSN ISO 2384 a ČSN ISO 12616, ktoré definujú úpravy prekladov.

Kalkulácia do 15-tich minút 

Prečo vybrať našu agentúru?

Spolupracujeme iba s preškolenými profesionálmi v danom obore, ktorí patria medzi prekladateľskú elitu. Môžete si byť preto istí, že vždy dostanete text, ktorý významovo presne zodpovedá svojej predlohe. A v prípade súdnych textov, je zaistená ich právna a legislatívna správnosť a opatrenie súdnou pečiatkou. Pokiaľ sa na preklady naozaj ponáhľate, ponúkame samozrejme, expresné dodanie prekladu.

 

Tisíce referencií

Tisíce referencií

Svoje texty nám s dôverou zverili tisíce klientov. Medzi nimi aj firmy, ako Google, Česká televízia, Prima, Lufthansa či McDonald’s.

Viac ako 12 rokov skúsenosti

Viac ako 12 rokov skúsenosti

Na trhu pôsobíme od roku 2010 a za tu dobu sme úspešne preložili cez 50 tisíc normostrán textu.

Expresné preklady

Expresné preklady

Môžete sa na nás obrátiť aj vo chvíli, kedy sa s prekladom skutočne ponáhľate. Bleskový preklad zabezpečíme už do 2 hodín.

Naši spokojní klienti

Vážení klienti, na Vami zadané dopyty sa snažíme reagovať čo najrýchlejšie, maximálne do 15-tich minút. Týmto spôsobom sa môžete jednoducho a rýchlo dozvedieť viac informácií o našich službách a cenách, bez toho, aby ste sa akokoľvek zaviazali.

Tešíme sa na spolupráci s Vami.

Odoslaním formulára súhlasíte so zásadami spracovania osobných údajov.*

V ďalšom kroku, prosím, nahrajte potrebné súbory.

Pole označená * jsou povinná.