Úvodní strana » Korektúry

Korektúry

Texty odrážajú našu odbornosť. Preto je potrebné, aby boli štylisticky i gramaticky správne, plynulé a bez chýb, ktoré znižujú výsledný dojem a našu profesionalitu. Vďaka našim špičkovým korektorom a precíznemu prístupu, môžete svoje texty bez obáv zaslať obchodným partnerom, potenciálnym klientom i v rámci verejnej prezentácie. Ponúkame jednak štylistické korektúry, ako aj korektúry gramatické. Ponúkame takisto i predtlačové korektúry.

Korektúry z jazyka

Korektúry Tlmočenie do jazyka

9 Normostrana

Či už potrebujete korektúru českého textu alebo textu v niektorom zo svetových jazykov, naši profesionálni korektori vždy zabezpečia, že ju dostanete v tej najvyššej kvalite. Spolupracujeme s rodenými hovorcami a rôznorodé dokumenty zasielame na korektúru do zahraničia. Robíme korektúry do 24 hodín všetkých možných dokumentov, vrátane bakalárskych prací, zmlúv, webových stránok a ďalších.

Čo naši klienti oceňujú
 

Do 24h bez príplatku

Do 24h bez príplatku

Korektúry textov, ktoré nie sú dlhšie než 5 normostrán, pripravíme do 24 hodín. A bez príplatku.

Svetové jazyky

Svetové jazyky

Korektúry zaručujú rodení hovoriaci, a to v rámci viac než 20 svetových jazykov.

Široké pôsobenie

Široké pôsobenie

Pripravujeme gramatické i štylistické korektúry krátkych textov, ako sú napríklad e-maily, i ďalších textov, ako sú knihy a akademické práce.

Kalkulácia do 15-tich minút

Naši spokojní klienti

Vážení klienti, na Vami zadané dopyty sa snažíme reagovať čo najrýchlejšie, maximálne do 15-tich minút. Týmto spôsobom sa môžete jednoducho a rýchlo dozvedieť viac informácií o našich službách a cenách, bez toho, aby ste sa akokoľvek zaviazali.

Tešíme sa na spolupráci s Vami.

Odoslaním formulára súhlasíte so zásadami spracovania osobných údajov.*

V ďalšom kroku, prosím, nahrajte potrebné súbory.

Pole označená * jsou povinná.